روش های درمان جوش های سرسیاه 

 

  • چسب بینی
  • شستشوی صورت
  • اسید سالیسیلیک
  • رتینوئیدها
  • مرطوب کننده
  • محصولات غیر comedogenic
  • ماسک

اگر به تازگی از جوش های سر سیاه خلاص شده اید یا به آنها حرفه ای برخورد کرده اید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه از بازگشت آنها جلوگیری کنید. این مراحل را در برنامه روزانه مراقبت از پوست خود قرار دهید تا به پوست بدون سیاهی برسید.

دوباره سرسیاه چیست؟
سر سیاه یک نوع متداول از لکه های آکنه است که وقتی منافذ با روغن اضافی (سبوم) و سلول های پوستی بسته می شود ، شکل می گیرد. آنها تقریباً در هر جای صورت ظاهر می شوند ، اما اغلب در بینی ، پیشانی و گونه ها دیده می شوند.

روزانه با شستن صورت خود شروع کنید
یک روش معمول مراقبت از پوست دو مرحله اساسی را دنبال می کند: پاک کردن ملایم و مرطوب کننده.

سرطان سلول سنگفرشی
انواع
علائم
علل
عوامل خطر
تشخیص
درمان
چشم انداز
جلوگیری
سرطان سلول سنگفرشی چیست؟
سرطان سلول سنگفرشی (SCC) ، همچنین به عنوان کارسینوم سلول سنگفرشی شناخته می شود ، نوعی از سرطان پوست است که در سلول های سنگفرشی شروع می شود. سلولهای سنگفرشی سلولهای نازک و مسطحی هستند که اپیدرم یا خارجی ترین لایه پوست را تشکیل می دهند. SCC در اثر تغییر در DNA این سلول ها ایجاد می شود ، که باعث می شود آنها به طور غیر قابل کنترل تکثیر شوند.

طبق گزارش بنیاد سرطان پوست ، SCC دومین شکل شایع سرطان پوست است. تقریباً سالانه 700000 نفر در ایالات متحده مبتلا به این نوع سرطان پوست تشخیص داده می شوند.

افراد مبتلا به SCC معمولاً دچار پوسته پوسته شدن ، لکه های قرمز ، زخم های باز یا زگیل بر روی پوست خود می شوند. این رشد غیر طبیعی می تواند در هر نقطه ایجاد شود ، اما اغلب در مناطقی مشاهده می شود که بیشترین میزان تماس با اشعه ماوراء بنفش (UV) را ، در اثر نور خورشید یا از تختخواب یا لامپ ها برنزه کنند. این وضعیت معمولاً خطرناک نیست ، اما اگر درمان نشود ، می تواند خطرناک شود. هنگامی که درمان به سرعت دریافت نشود ، رشد می تواند در اندازه افزایش یابد و به قسمت های دیگر بدن شما گسترش یابد ، و این باعث عوارض جدی می شود.

انواع مختلف سرطان پوست چیست؟
پوست شما دارای چندین لایه است. لایه بیرونی و محافظ پوست به عنوان اپیدرم شناخته می شود. اپیدرم از سلولهای سنگفرشی ، سلولهای بازال و ملانوسیتها تشکیل شده است. این سلول ها به طور مداوم در حال ریختن هستند تا بتوانند سلولهای تازه و جدید پوست را ایجاد کنند. با این حال ، هنگامی که تغییرات ژنتیکی خاصی در DNA هر یک از این سلول ها رخ می دهد ، سرطان پوست ممکن است رخ دهد. انواع اصلی سرطان پوست ، سرطان سلول سنگفرشی ، سرطان سلول بازال و ملانوم بدخیم است.

نحوه درمان چین و چروک صورت به طور طبیعی در خانه

پاکسازی پوست در منزل

درمان آلرژی به گردو غبار !

، ,پوست ,های ,سلول ,سرطان ,سنگفرشی ,می شود ,سرطان پوست ,شود ، ,می شوند ,سلول سنگفرشی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
فرانش رضوان رمز ارزها ترک فیلم مکاشفه درون ( چشم سوم ) خرید فروش کتاب موفقیت با متد های جدید پایگاه شعر خرید کد ussd اللهم وفقنا لما تحبه و ترضاه مرکز تحقیقات بلاکچین