نحوه درمان چین و چروک صورت به طور طبیعی در خانه

 


بررسی اجمالی
روند پیری طبیعی باعث می شود که همه افراد به ویژه در قسمت هایی از بدن ما که در معرض آفتاب هستند مانند صورت ، گردن ، دست ها و ساعد ، به ایجاد چین و چروک بپردازند.

در اکثر موارد ، چین و چروک بین 40 تا 50 سالگی ایجاد می شود زیرا پوست رطوبت و ضخامت خود را از دست می دهد. ژنتیک همچنین نقش بزرگی در ایجاد چین و چروک دارد. اما به نظر می رسد قرار گرفتن در معرض آفتاب بزرگترین علت ، به ویژه در افرادی که پوست نسبتاً خوبی دارند ، باشد. چین و چروک ممکن است بخشی از آن با سیگار کشیدن و رژیم متعادل ایجاد نشود.

کرمهای بدون نسخه (OTC) حاوی رتینوئیدهای مشتق از ویتامین A ، آنتی اکسیدان ها و پروتئین به نام کلاژن می توانند باعث کاهش چین و چروک های ظریف و حتی بافت و رنگ پوست شوند. بنابراین قبل از اینکه به دنبال معالجه پزشکی باشید ، ممکن است بخواهید داروهای خانگی را امتحان کنید که برخی از آنها از نظر علمی برای بهبود ظاهر چین و چروک اثبات شده اند.

داروهای طبیعی چین و چروک
آلوئه ورا
آلوئه ورا خواص درمانی بیشماری دارد. یک مطالعه در سال 2008 نشان می دهد که مصرف یک مکمل روزانه ژل آلوئه فقط در 90 روز ظاهر چین و چروک ها را کاهش می دهد.

در یک مطالعه دیگر به نام منبع معتبر ، دانشمندان دریافتند که استفاده از ژل آلوئه بر روی پوست باعث کاهش چشمگیر چین و چروک ها می شود و همچنین باعث ایجاد کلاژن و آبرسان پوست می شود.

ماسک موز
موز حاوی روغن طبیعی و ویتامین هایی است که می تواند سلامت پوست را تقویت کند.

کارشناسان توصیه می کنند که رب موز را روی پوست بمالید: یک چهارم موز را رنده کنید تا یک خمیر یکدست شود. یک لایه نازک از خمیر موز را روی پوست خود بگذارید و بگذارید 15 تا 20 دقیقه قبل از شستشو با آب گرم به آن بنشیند.

نحوه درمان چین و چروک صورت به طور طبیعی در خانه

پاکسازی پوست در منزل

درمان آلرژی به گردو غبار !

چین ,چروک ,، ,پوست ,یک ,ایجاد ,چین و ,و چروک ,می شود ,موز را ,می دهد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
جنبش مرصوص نوشته ها و یافته های یک آرتیست ماجراجو World of english فرهنگ مجازی فکرهای درهم یک مرد انحصار نوشتن در دست قلب است و نه قلم خانه سونی پاسارگاد تاباک |قهوه جوش| پیپ| توتون| فندک زیپو شهرک ویلایی چناران 2 کلاردشت وبلاگ دفتر